Зайва вага стала проблемою багатьох людей у всіх країнах. Це стало проблемою не тільки пересічних жителів міст і селищ, але і провідних спортсменів, що бажають підтримувати свою форму не дивлячись на різноманітність світових спокус. Щоб вирішити, як боротися з ожирінням, треба знати істинні причини.
По-перше – це велика кількість продуктів, що містять підвищену дозу солі, цукру і жирів – замінники натурального масла і молоко, газовані напої та підсолодили в них, борошняні вироби різні видів бутербродів. В результаті появи всіх цих ласощів організм отримує «не живі» продукти харчування. Замість них в щоденний раціон харчування варто включити овочі і фрукти, натуральне м’ясо, свіжу рибу.
По-друге – це порушення режиму харчування. Важливу роль в нашому житті відіграє своєчасний і постійний прийом їжі. Замість цього ми в денні години здійснюємо швидкі перекушування на ходу, а на ніч намагаємося заповнити запас відсутніх калорій, в результаті чого набираємо велику кількість зайвих кілограм.
По-третє – це спадкові та набуті захворювання. До них відносяться гіподинамія і особливості обміну речовин.
Так само на стан вашого організму впливає повсякденний стрес, який призводять до споживання великої кількості їжі та напоїв. В основному, це алкоголь і жирні, швидко приготовані страви.
Щоб уникнути надмірної ваги багато вибирають легкий шлях для досягнення своєї мети. Ось деякі з них:
1. Медикаментозне рішення. Такий спосіб передбачає вживання якого-небудь ліки для зниження ваги. При вживанні таких препаратів потрібно чітко розуміти, що вони роблять з вашим організмом. Одні виключають всмоктування організмом певних речовин, інші зменшують апетит, а треті просто дозволяють завести в своєму організмі паразита і після зниження ваги вбити його. Пам’ятайте, що після застосування таких лікарських засобів ваш зайва вага може знову повернутися, в результаті чого ви просто витратите гроші на вітер. І до того ж не всі препарати проходять сертифікацію.
2. Хірургічне рішення — накладення спеціального кільця на шлунок, всередині шлунковий балон, ліпосакція.
Ліпосакція – видалення підшкірного жиру. Це процедура дає короткочасний ефект. Ваш жир повернеться до вас дуже скоро. До того ж дана процедура може призвести до некрозу шкіряних покривів.
Всередині шлунковий балон і стягуюче кільце на шлунку зменшують обсяг шлунка, тим самим знижують апетит. Даний спосіб в 100% випадків знижує вагу пацієнта. Але такі операції роблять лише в тому випадку, якщо інші способи точно не зроблять впливу на організм.
3. Апаратні методи схуднення – це масаж або стимуляція. Ці процедури не призводять до втрати великої кількості зайвої ваги, так як вони направлені на зменшення целюліту.
Всі ці методи не ведуть до втрати зайвої ваги. При першому стресі або святі, ви знову наберете зайві кілограми. Вважається, що найбільш правильний і корисний для вашого організму спосіб схуднути – це корекція раціону харчування і постійні фізичні навантаження на різні групи м’язів. Цей спосіб є не медикаментозним і гарантує стабільний видимий результат вже через тиждень результат.
Є кілька комплексів фізичних вправ для зниження ваги. Всі вони використовуються тільки при правильному харчуванні. Ось кілька з них:
1. Виконання вправ в домашніх умовах.
Це спосіб підходить тим, для кого похід у спортивні громадські заклади, такі як спортивний зал чи фітнес клуб, стають нездоланним бар’єром. У таких випадках варто підібрати комплекс, який ви можете з легкістю виконувати дама.
2. Швидка ходьба.
Це самий легкий і популярний спосіб схуднення. Звичайна ходьба є прекрасним тренуванням для м’язів ніг і живота, кардиотренировкой. Швидка ходьба робить більш дієвий вплив і дозволяє зберегти отриманий результат на довгий проміжок часу.
3. Танці.
Це самий веселий спосіб для схуднення. Це різні стилі танцю, в супроводі з запальною музикою. Використовуючи даний спосіб ви отримаєте не тільки хороший результат, але і знайдете прекрасний настрій. Головне, щоб вам це подобалося. Повторюйте руху з улюблених кліпів і просто дурачьтесь, використовуючи активні рухи. Але не перестарайтеся. Танцювальну навантаження збільшуйте поступово. В результаті, ваші м’язи будуть в тонусі, стануть підтягнутими і пружними.
4. Силові навантаження.
При використанні силових навантажень для зниження ваги пам’ятайте, що такі тренування мають бути не менше 40 хвилин. Починати варто з легкої ваги, поступово підвищуючи навантаження.
5. Тренування у воді.
Цей спосіб передбачає як просто плавання, так і нескладні вправи у воді. Такі вправи мають перевагу перед іншими аеробними заняттями. Вони корисні для серця і судин, покращують гнучкість суглобів. Вправи в басейні разом з дієтою дозволяють спалити більше 500 калорій в годину і збільшити тонус м’язів. До того ж, плавання знижує рівень тривоги і знижує стрес повсякденному житті.
6. Йога.
Цей комплекс складається з фізичних і дихальних вправ, напрацьованих протягом багатьох століть. Ці вправи має енергозберігаючий ефект і є хорошою зарядкою для тіла і душі. Вчені, нарешті, довели можливість схуднути без голодувань, бігу та спортзалу.