Ми продовжуємо публікувати матеріали по темі здоров’я і харчування, покликані інформувати наших читачів про всіх . Цього разу читайте про те, як зменшити залежність від .
Залежність від солодкого в більшості випадків виникає з-за психологічних проблем. Переважно від «солодкої залежності» страждають жінки, так як вони більш емоційно переживають стресові ситуації.
Про це в ефірі» заявила відомий психолог, постійний експерт програми Ганна Кушнерук.
Ганна Кушнерук — бізнес-психолог, фахівець в області прикладного психоаналізу, автор статей і навчальних програм, і ось що вона говорить про проблему, з якою стикаються багато.
У мене була однокурсниця. Розумниця, красуня, як говориться. У гонитві за ідеальністю вона постійно перебувала в стані стресу і напруги. Вона завжди більше працювала, займалася спортом. Але тільки варто було нам вийти з кімнати, як вона починала тоннами є цукерки. Таким чином, вона намагалася себе заспокоїти.
Є три причини, які викликають залежність від солодкого:
- Це стрес та його звичка долати простим шляхом. Ми всі живемо в реальному світі, де дуже багато стресових ситуацій. В стані нашого кризи, ми шукаємо швидке порятунок. Солодке таким і стає. А з часом переростає в справжню залежність.
- Якщо людина постійно перебуває в емоційній напруженості. Він шукає шляхи зриву і солодке чудово з цим справляється.
- Недолік позитивних емоцій. Якщо людину мало обіймають, він випробовує недолік у красивих речах, моментах, які його радують, виникає брак позитивних вражень. На допомогу знову приходить цукерка, яка на короткий час заповнює цей пробіл.
Експерт поділилася порадами, як мінімізувати залежність від солодкого.
- Звернутися за порадою до дієтолога. Якщо не вистачає складних вуглеводів, мозок посилає сигнали про необхідність солодкого. Тому збалансоване харчування може стати порятунком.
- Необхідно отримувати задоволення, позитивні враження, приємні тактильні відчуття. Всі ми потребуємо безпеки, а безпека для нас — це задоволення.
- Не лайте себе за те, що ви порушуєте правила. Якщо ви іноді зриваєтеся, перестаньте звинувачувати себе за це. Не згинайте себе тим, що, можливо, інколи не справляєтеся з обіцянками, які дали собі або оточуючим. Бережіть себе.
Більше дивіться у відео.
Дивитися онлайн відео Як мінімізувати залежність від солодкого: поради від експерта «1+1» Анни Кушнерук (ЕКСКЛЮЗИВ)
Також читайте про те, .
Фото: 1zoom.me, відкриті джерела в Мережі