За підрахунками експертів, чи не третину вживаної їжі, навіть не запам’ятовується, а поглинається несвідомо. Це, на жаль, не єдина проблема, куди гірше, якщо людина постійно думає про їжу і не може «не жувати».
Про це кореспонденту ГолосUA розповіла дієтолог Людмила Бабич.
«Найчастіше це погана звичка, бажання є з-за нудьги, але, на жаль, буває і так, що переїдання і постійно є бажання виникає як симптом серйозної проблеми зі здоров’ям, часто з психологічним», — зазначила експерт.
Різке підвищення апетиту іноді відзначається у жінок перед критичними днями. Це вважається нормальним.
«Насправді ж, щомісячне обжерливість – ознака нестачі в організмі цинку. Варто переглянути свій раціон і включити в нього більше м’яса, печінки, морепродуктів, листових овочів», — додала лікар.
Якщо ви не схильні до переїдання, але останнім часом постійно хочете щось з’їсти, швидше за все, це сигнал, що в організмі не вистачає кремнію. Включіть в свій раціон по жменьці горіхів і насіння щодня.
Як не дивно постійне відчуття голоду також може бути сигналом того, що організму потрібна… рідину. Тому візьміть за правило протягом дня постійно пити чисту воду кімнатної температури, а кожен раз перед прийомом їжі випивати по півсклянки мінералки без газу.
Часто переїдання пов’язане зі стресовими ситуаціями, самий простий і дієвий рада в такій ситуації – впорядкувати свій графік, знизити навантаження і як слід виспатися.